Home > دانشگاه
Viewed 43 times 4 Answers
0

، من مي خوام براي كارشناسي ارشد Computer Science اقدام كنم كسي هست كه بتونه ادر زمينه پيدا كردن سوپروايزور در اين دانشگاه به من كمك كنه ؟ هزينه اش هم هر چي بشه در خدمتتون هستم در ضمن فاند هم نمي خوام ممنون

2021-10-06 05:06:00 Saskatoon دانشگاه #دانشگاه
4 Reply

اگه فاند نمیخواین که دیگه مشکلی ندارین?

2021-10-06 05:28:00

متاسفانه تز بيس هست و حتماً سوپروايزور مي خواد

2021-10-06 05:39:00

سلام، اگر رشته اتون تز بیس هست یعنی پروژه محور هست و درواقع بای ریسرچ محسوب میشه. شما حتما نیاز به سوپروایزر دارید چون برای پروژه اتون گرنت نیاز هست از اون گرنت استاد به شما فاند میده یعنی یه حقوق که هزینه هاتون را کاور میکنه. داشتن سوپروایزر یعنی عملا همه کاره سوپروایزر شما است و دانشگاه و دپارتمان تابع نظرات سوپروایزر هستند و اگه استاد به شما اوکی بده شما اکسپتنس لتر را حتما دریافت خواهید کرد. برای یافتن سوپروایزر خودتون را اول خوب معرفی کنید در حد یک خط، بعد بک گراند تحصیلی و معدل اتون را بگید در حد دو خط بعد علت ایمیل زدنتون به اون استاد را بگید در حد یک خط و در خط پایان در خواست اتتون را برای ملحق شدن به گروه اون استاد بگید. اصلا از تمپلت استفاده نکنید ولی تمپلت بخونید تا دستتون بیاد و اینکه صداقت کلام داشته باشید، ساعت هایی که احتمال میدید ایمیل اتون خونده بشه را برای ارسال ایمیل در نظر بگیرید و اصلا از اینکه هیچ جوابی نگرفتید نا امید نشید.

2021-10-06 06:42:00

خیلی‌ ممنون

2021-10-06 12:05:00

QAmon

Similar Question:

#دانشگاه
Ask a Question